Alises Rozes Dizaina Studijas kursantu un pedagogu izstāde.

Vēl var pagūt līdz 13. martam kāzu salonā “Timils” (Brīvības ielā 52b ) aplūkot un iepazīties ar ikgadējo Alises Rozes Dizaina studijas mācību centra izstādi “Alises sapnis”. Šī izstāde ir zīmīga ar to, ka tā ir jubilejas izstāde, kas veltīta 10. pastāvēšanas un radošās darbības gadam.

Mācību centra kursanti un pedagogi ar saviem darbiem atspoguļo savus visdažādākos sapņus un vīzijas, kuras savirknētas fantastiskās un sev vēlamās notikumu ķēdēs un noskaņās. “Alises sapnis” pastāv un turpina iedvesmot kaislīgus savas dzīves māksliniekus jau 10 gadus. Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs ir vieta, kur katrs var atrast sev piemērotāko un atbilstošāko mākslas izklaidi vai vaļasprieku, lai aizraujošā un mājīgā gaisotnē nodotos sapnim, kas pārtop īstenībā. Ikviens kursants, pieņemot un iedvesmojoties no mācību centra pedagogu vērtīgajām zināšanām un radošajām pieredzēm, caur saviem darbiem atļauj sev sapņot ar atvērtām acīm, tādā veidā bagātinot savu iekšējo pasauli un vienlaikus radot reālas mākslas vērtības savam un savu tuvinieku priekam.

Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs atrodas Kr. Barona ielā 59/61, sniedzot iespēju ikvienam iegūt zināšanas, attīstīt savus talantu, prasmes un radošās iemaņas fotografēšanā, video filmēšanā un montāžā, zīmēšanā, gleznošanā, floristikā, interjera, ainavu un dārzu dizainā un stila kursos sievietēm.

Raksta un fotogrāfiju autore: Laima Šmiukše

Liga_Velina

Mēs izmantojam sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē, parādītu Jums personalizētu saturu un mērķētas reklāmas, analizētu mūsu vietnes datplūsmu un saprastu, no kurienes nāk mūsu apmeklētāji.