Alises Rozes Dizaina studijas pedagogu un kursantu izstāde “ALISES SAPNIS”.

Kultūras un mākslas aktualitātes Feb 15, 2017 No Comments

No 2017. gada 4. līdz 13. martam kāzu salonā “Timils”  (Brīvības ielā 52b )  būs skatāma ikgadējā Alises Rozes Dizaina studijas mācību centra izstāde “Alises sapnis”.  Ar šo izstādi mācību centra kursanti un pedagogi atzīmē jubileju, kas veltīta 10. pastāvēšanas un radošās darbības gadam.

Sapnis ir katra apziņas nekontrolēta vīzija, kas balstās uz iepriekšējās pieredzes fragmentiem, kuri savirknēti fantastiskā un sev vēlamā notikumu ķēdē. “Alises sapnis” pastāv un turpina iedvesmot kaislīgus savas dzīves māksliniekus jau 10 gadus. Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs ir vieta, kur katrs var atrast sev piemērotāko un atbilstošāko mākslas izklaidi vai vaļasprieku, lai aizraujošā un mājīgā gaisotnē nodotos sapnim, kas pārtop īstenībā. Ikviens kursants, pieņemot un iedvesmojoties no mācību centra pedagogu vērtīgajām zināšanām un radošajām pieredzēm, caur saviem darbiem atļauj sev sapņot ar atvērtām acīm, tādā veidā bagātinot savu iekšējo pasauli un vienlaikus radot reālas mākslas vērtības savam un savu tuvinieku priekam.

Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs atrodas Kr. Barona ielā 59/61, sniedzot iespēju ikvienam iegūt zināšanas, attīstīt savus talantu, prasmes un radošās iemaņas fotografēšanā, video filmēšanā un montāžā, zīmēšanā, gleznošanā, floristikā, interjera, ainavu un dārzu dizainā un  stila kursos sievietēm.

Izstādes “Alises sapnis” atklāšana notiks 4. martā plkst. 12.00.  

Raksta autore: Laima Šmiukše

Liga_Velina

Mēs izmantojam sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē, parādītu Jums personalizētu saturu un mērķētas reklāmas, analizētu mūsu vietnes datplūsmu un saprastu, no kurienes nāk mūsu apmeklētāji.