Sandras Krastiņas personālizstāde “Civilisti” LNMM izstāžu zālē Arsenāls

Kultūras un mākslas aktualitātes Sep 17, 2016 No Comments

Līdz 30. oktobrim Sandras Krastiņas personālizstāde “Civilisti” ir skatāma Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē ARSENĀLS. Māksliniecei jau kopš radošās darbības pirmsākumiem aktuāla vienmēr ir bijusi tēma par indivīdu un viņa izvēles iespējām. Arī šajā izstādē redzamajos darbos akcentēta ir cilvēka loma sabiedrībā, kas nemitīgi atrodas attiecību krustcelēs starp laiku un savu individuālo esību. Aktualizētos jautājumus autore formulē tēlos, kas atklāj laikmeta kontekstu, vienlaikus nepazaudējot saikni ar vietas mentalitāti un tēliem piedēveto klišejisko nozīmi.

Sandra Krastiņa (1957) ir māksliniece, kura savā radošajā darbībā un mākslinieciskā rokraksta ziņā ir spilgta un daudzpusīga persona. Kopš 80.gadu sākuma viņa aktīvi darbojas mākslas sfērā un kopā ar savas paaudzes jaunajiem gleznotājiem radīja jaunus priekšstatus par latviešu figurālo glezniecību. Izmantojot savdabīgus un daudzveidīgus izteiskmes līdzekļus, Sandra Krastiņa nekautrīgi turpina pilnveidot savas gleznotājas spējas, atspoguļojot savu personīgo pieredzi caur esošā laika prizmu.

Raksta un fotogrāfiju autore: Laima Šmiukše

 

 

Liga_Velina

Mēs izmantojam sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē, parādītu Jums personalizētu saturu un mērķētas reklāmas, analizētu mūsu vietnes datplūsmu un saprastu, no kurienes nāk mūsu apmeklētāji.